İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
TÜRK MİLLETİNİN TARİHİNDE HİÇBİR DÖNEM SOYKIRIM VE KATLİAM OLMAMIŞTIR

Her yıl bugünlerde tekrar tekrar ısıtılıp önümüze çıkarılan soykırım iddiaları malum lobilere hizmet edenler tarafından ortaya konan büyük bir yalandır. 1915 olayları etrafında çıkarılan bu iddialar asılsız ve hayasızdır.

Türk Milletinin şerefli tarihinde hiçbir dönem soykırım ve zulüm olmamıştır. Türk Milletinin tarihinde mazlumun yanında olmak vardır, merhamet vardır, mertlik vardır.
Ancak; bebekleri çocukları katledenlere, kadınları yaşlıları samanlıkta yakanlara, namertlere hak ettiği tehciri uygulamak da vardır. Tehcir o dönemin milli güvenliği için bir zorunluluk halidir. Bu gerçekleri saptırıp soykırım yalanı üretenlerin amaçları bellidir.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinde, Türk Milli Mücadelesini yürütmek için kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında Devletine ve Milletine iftira atmanın adı demokrasi ve fikir özgürlüğü olamaz.

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk bizlere en doğru yolu : “Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye’nin istikbaline, kendi benliğine, millî ananelerine düşman bütün unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir.” diyerek göstermiştir.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi