Meslek Komiteleri

1 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

KATOPSAN KALE TOPRAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

SERHAT SOYDAN (BŞK)

İST-MER MERMER İNŞ OTO KİRALAMA VE İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 

TAMER BIYIKLI (BŞK YRD)

KALEMADEN ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  (MECLİS ÜYESİ) 

OSMAN OKYAY

KALESERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SERAMİK SANAYİ A.Ş. ÇAN ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ)

FERDİ ERDOĞAN

ETİLİ SERAMİK, İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İSMAİL TÜLEK

 

 

2 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

SINIRLI SORUMLU İNTEPE TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ 

BÜLENT BAYAT (BŞK)

SINIRLI SORUMLU GÖKKÖY KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ 

ERHAN TURHAN (BŞK YRD)

OĞUZUN GIDA TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE KUYUMCULUK UN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

ALİ DENİZ 

SINIRLI SORUMLU ÇANAKKALE VE ÇEVRE KÖYLERİ KALKINMA VE DİĞER TARIMSAL AMAÇLI KOOPERATİFLER BİRLİĞİ (MECLİS ÜYESİ)

HÜSEYİN YILDIZ

ÖZÇETİN ZAHİRECİLİK GIDA NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ)

ERKAN ÇETİN

TADIMSI UNLU MAMÜLLER TURİZM İNŞAAT ÖZEL EĞİTİM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  

AYDIN AY

MEHMET YAKIN-LAPSEKİ BEREKET TARIM

MEHMET YAKIN

 

 

3 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

PEYSAL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

ERCAN UYSAL (BŞK)

KADİR YAŞAR  

KADİR YAŞAR (BŞK YRD)

DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

MEHMET ÖNEN

RAMAZAN HASAN UYSAL (MECLİS ÜYESİ)

RAMAZAN HASAN UYSAL

TRUVA SÜT ÜRÜNLERİ, GIDA, İNŞAAT, TURİZM TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HASAN SEZER

ECEABAT SÜT ÜRÜNLERİ TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

FERCAN KODAK

ARABACI SÜT ÜRÜNLERİ, DEKORASYON İNŞAAT, TURİZM NAKLİYE GIDA, TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HASAN ARABACI

 

 

4 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

ÜZDEN GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ERDİNÇ ÜZDEN (BŞK)

PAR-KOL GIDA HAZIR YEMEK TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

İSMAİL KOLÇAK (BŞK YRD)

ALİ KARAMAN  (MECLİS ÜYESİ)

ALİ KARAMAN

AKTÜRK GIDA, AKARYAKIT, NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

RASİM AKTÜRK 

ÇANAKKALE EKMEK SANAYİ İNŞAAT TURİZM VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

ALİ AYDIN FURUNCU

 

 

5 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

EMRE ALTINDAL - ENERJİ BÜRO MAKİNALARI SATIŞ VE SERVİS HİZMETLERİ 

EMRE ALTINDAL (BŞK)

ÜNVERLER METAL TORNA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TURİZM GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

NURİ SEMİH ÜNVER (BŞK YRD)

İÇDAŞ ÇELİK ENERJİ TERSANE VE ULAŞIM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ)

HÜSNÜ AGAH AYHAN 

ERAS TAŞIMACILIK TAAHHÜT İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ)

ŞERİF MUTLU 

VARLI MAKİNA KALIP TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ 

MEHMET EMİN VARLI 

 

 

6 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

MERKEZ DİZAYN VE REKLAMCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMAİL ŞATRAL (BŞK. YRD

ERHAN TAŞKIRAN AL AKADEMİ YABANCI DİL KURSU

ERHAN TAŞKIRAN (BŞK YRD)

KANBER KOÇ  - KOÇ EZİNÇ ISI SİSTEMLERİ (MECLİS ÜYESİ)

KANBER KOÇ

4-B ISI SİSTEMLERİ TURİZM,İNŞAAT,SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

BATUHAN EYİT

 

 

 

 

7 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

ERSİN VURAL - VURAL İNŞAAT  (MECLİS ÜYESİ)

ERSİN VURAL (BŞK)

MAHACIR FİDAN - FİDAN İNŞAAT 

MAHACIR FİDAN (BŞK YRD)

KARPAŞ KARACANLAR İNŞAAT PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

ŞAKİR KUTLUAY

NUR-YIL İNŞAAT - MADENCİLİK - YAPI MALZEMELERİ - NAKLİYE - HAFRİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MESUT ÖNER

EŞREF ASLAN- ASLAN İNŞAAT (MECLİS ÜYESİ)

EŞREF ASLAN

TEKİN TÜRKÖZ

TEKİN TÜRKÖZ

HUZUR İNŞAAT - LÜTFÜ DURAN

 LÜTFÜ DURAN

 

 

8 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

KAAN İNŞAAT-YAPI MALZEMELERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALİ KÜRŞAT KAAN ŞAVLI (BŞK)

DÖNMEZ DEMİR-İNŞAAT-SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

GÖKHAN DÖNMEZ (BŞK YRD)

ALAADDİN BURAK KUNT - KUNT PLASTİK (MECLİS ÜYESİ)

ALAADDİN BURAK KUNT

MİREL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

LEVENT ÇİDEM

HAYRETTİN ÇETİNKAYA - ÇETİNKAYA HAZIR BETON (MECLİS ÜYESİ)

HAYRETTİN ÇETİNKAYA

OBA TİCARET-MEHMET  EMİN ŞEVİK (MECLİS ÜYESİ)

MEHMET EMİN ŞEVİK

HÜSNÜ ÇETİN DURGUT - BOĞAZİÇİ YAPI İNŞAAT 

HÜSNÜ ÇETİN DURGUT

 

 

9 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

YASİN BAŞARAN - BAŞARAN İNŞAAT

 YASİN BAŞARAN (BŞK)

CİVAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

 ALİ CAHİT PAŞALIOĞLU   (BŞK YRD)

TEMİZ NAKLİYAT PETROL VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

 İSMAİL VOLKAN TEMİZ

UĞUR PETROL TURİZM İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 HÜRKAN UĞUR

YENİCE KAYALAR ORMAN ÜRÜNLERİ, OTO LASTİK VE YEDEK PARÇA, GIDA, İNŞAAT TAAHHÜT, NAKLİYAT, İTHALAT İHRACAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ)

 HALİL KAYA 

HASİP SEZER PETROL OFİSİ BAYİİ

 HASİP SEZER

ŞENOL YÜKSEL - AHMETÇELİ PETROL (MECLİS ÜYESİ)

 ŞENOL YÜKSEL 

 

 

10 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

GÖKÇEADA İNŞAAT TURİZM GIDA TAŞIMACILIK TARIM TEKSTİL ORMANCILIK GÜVENLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

KADİR ALAYLI (BŞK)

SEÇKİN SEZER

SEÇKİN SEZER (BŞK YRD)

ERSOY GIDA PAZARLAMA TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

FAHRETTİN ERSOY

TUNCAY ÖNOL - ALPER GIDA PAZARI (MECLİS ÜYESİ)

TUNCAY ÖNOL

SINIRLI SORUMLU BÜYÜKPAŞA KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ 

OKAY IŞIK 

 

 

11 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

ERCAN DÖNER ESM GRUP

ERCAN DÖNER (BŞK)

MUZAFFER KÖSE KALE CAN SÜPER MARKET ŞUBESİ 

MUZAFFER KÖSE (BŞK YRD)

ANAFARTALAR MARKET İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ)

ŞAHİN BEKTAŞ 

ŞAHİNKAYA GIDA ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

İBRAHİM ŞAHİNKAYA 

HACIİMAM MARKET - METİN TUNÇ (MECLİS ÜYESİ)

METİN TUNÇ

ÖZCAN ERDOĞAN  - ÖZ MARKET 

ÖZCAN ERDOĞAN

ADA AKTAR GIDA TURİZM TAŞIMACILIK TARIM VE HAYVANCILIK SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ   

BÜLENT ECEVİT ATALAY

 

 

12 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

TROİA TEKSTİL TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

MUSTAFA ALİ UZKUÇ(BŞK)

ALTINPAŞA KUYUMCULUK İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM GIDA NAKLİYAT HAYVANCILIK SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

MURAT ÖZGEN (BŞK YRD)

ÖZDEKOR MOBİLYA,TEKSTİL,İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

ERSİN KAHRAMAN

ZERNUR TEKSTİL SOSYAL HİZMETLER GIDA İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ)

RECEP YILMAZ 

ORHAN DOM KARTAL YUVASI

ORHAN DOM 

 

 

 

 

 

 

13 NOLU MESLEK KOMİTESİ

 UNVAN

 TEMSİLCİ

KALE GAZETE DAĞITIM PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

MEHMET UZ (BŞK)

AHMET ARSLAN - ENDÜSTRİYEL İNŞAAT

AHMET ARSLAN (BŞK YRD)

ERAY BİLİŞİM-İLETİŞİM ELEKTRONİK YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

EROL ÖZCAN

ÖZGÜVENÇ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

AHMET ÇİÇEK

ACAR BEYAZ EŞYA, GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

MUSTAFA ACAR 

 

 

14 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

ÇANAKKALE SER-TUR PEYZAJ, ÖZEL EĞİTİM, SAĞLIK, SERVİS TAŞIMACILIĞI VE SOSYAL HİZMETLER, TURİZM, OTOMOTİV, GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

SEZER GÜNER (BŞK)

SINIRLI SORUMLU 22 NO.LU GEYİKLİ SEYAHAT MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ

HASAN ERTÜRK  (BŞK.YARD.)

DEMİROĞLU TURİZM SEYAHAT İNŞAAT EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

AHMET DEMİR 

SINIRLI SORUMLU YENİ ÇAN BİRLİK OTOBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ (MECLİS ÜYESİ)

MUSTAFA MESUT ERGİN 

ÖZ AYVACIK TAŞIMACILIK VE TURİZM İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HAYATİ ÖZKAN

 

 

15 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

TJS TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  

İLHAMİ GEZİCİ (BŞK)

FALCON GÜMRÜKSÜZ MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ 

HAKAN DOĞAN KAYALI (BŞK YRD)

WİLUSA TURİZM DENİZCİLİK İNŞAAT KİRALAMA REKLAMCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

AHMET ÇELİK 

ÇANAKKALE ANAFARTALAR TURİZM SEYAHAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

TURGAY KILIÇ

TRUVA OTO KURTARMA VE VİNÇ HİZMETLERİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

ERDİNÇ BEZGEN

HOMEROS İLYADA SEYAHAT ACENTALIĞI TURİZM GIDA HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YASİN YILDIZ

KALABALIK EV TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

RAMAZAN ALTUNTAŞ

 

 

16 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

ANZAC HOTELCİLİK TURİZM VE BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

İBRAHİM ARMAĞAN AYDEĞER (BŞK)

ASSOS GRUP KERVANKALE OTELCİLİK TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

ERDAL ÇAKIR (BŞK YRD)

VGN TURİZM İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ)

AKIN YALMAN

AKADEMİ TİCARET ÖZEL EĞİTİM SAĞLIK TURİZM HAZIR YEMEK HİZMETLERİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

AYŞİN ÇEŞMELİ

MASİ TURİZM İŞLETMELERİ VE OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

FAZLI YILDIRIM

ULAŞIM TELEKOMİNİKASYON, İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ, OTOMOTİV, BEYAZ EŞYA, NAKLİYE TURİZM, MADENCİLİK, SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

ULAŞ ZİLELİ

HALİL YILDIZ-YELKEN KAMP

HALİL YILDIZ

 

 

17 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

NAZMİYE GÖK - YELKEN KAFE 

NAZMİYE GÖK (BŞK)

F&D GEMİ KUMANYACILIĞI TURİZM İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

İSMAİL KORAY(BŞK YRD)

S-S GÜLEN GIDA TURİZM - İNŞAAT - HAYVANCILIK - MEYVECİLİK - TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

AHMET SEMİH TOPRAK 

DABAKOĞLU GIDA, İNŞAAT, TURİSTİK TESİS İŞLETMELERİ, PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

SEMİH SEZGİN DABAKOĞLU

İLKE DİLER-MARTI RESTAURANT (MECLİS ÜYESİ)

İLKE DİLER

ESRA TALAY - BOZCAADA ASMA6 KAFE RESTORAN İŞLETMESİ 

ESRA TALAY 

SELMA SİNÖR

SELMA SİNÖR

 

 

18 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

FERDİ ACAR - ACAR SİGORTA ACENTELİĞİ

FERDİ ACAR(BŞK)

MUSTAFA KILIÇ - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ 

MUSTAFA KILIÇ(BŞK YRD)

BÜLENT ERDOĞAN - SİGORTA ACENTELİĞİ (MECLİS ÜYESİ)

BÜLENT ERDOĞAN

ALTINLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

İLKER ALTIN

ORÇUN OKTAY - ORÇUN OKTAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ (MECLİS ÜYESİ)

ORÇUN OKTAY

METİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ 

METİN KENAR 

KESKİN KUZU - SİGORTA ACENTELİĞİ 

KESKİN KUZU

 

 

19 NOLU MESLEK KOMİTESİ 

UNVAN

TEMSİLCİ

MARMARA TEDARİK ENDÜSTRİYEL MADDELER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

ÖZGÜR ERBİL (BŞK)

SAROZ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MADENCİLİK VE ÇEVRE VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

SANİYE ÖFEKLER ELMAS(BŞK YRD)

ÖZGÜR SINMAZ - EGE MÜHENDİSLİK MÜTEAHHİTLİK (MECLİS ÜYESİ)

ÖZGÜR SINMAZ

DENİZ TENNİOĞLU (MECLİS ÜYESİ)

DENİZ TENNİOĞLU

ÖZGÜR EKŞİ (MECLİS ÜYESİ)

ÖZGÜR EKŞİ

GÖKNUR GÖK - GG İÇ MİMARLIK 

GÖKNUR GÖK

HASKALE TEMİZLİK GIDA TURİZM İNŞAAT NAKLİYE TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET BAYDEMİR

 

 

20 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

TUNADA EĞİTİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK GIDA TURİZM OTO KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

FARUK KARTAL (BŞK)

ÇÖZÜM GLOBAL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ MADENCİLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT VE TAAHHÜT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BEYTİ ÇÖLLÜ (BŞK YRD)

ABİDE MEDİKAL TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

FİKRİ KUTLU 

KALE-TIP TIBBİ CİHAZ MALZEME İNŞAAT TURİZM SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ)

İLBEY BERKİN KARACA

İSTANBUL MATBAACILIK BİLGİSAYAR GIDA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

ZEKİ MERT ÖZTÜRK

GÖRSEM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ, GIDA, İNŞAAT, TURİZM, TAŞIMACILIK, SOSYAL HİZMETLER, TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

EVREN YALÇIN

SEYRAN DUMAN BIYIKLI - ESTETİKA İSTANBUL 

SEYRAN DUMAN BIYIKLI

 

 

21 NOLU MESLEK KOMİTESİ

UNVAN

TEMSİLCİ

KALEPAL AHŞAP AMBALAJ, İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ, MOBİLYA, NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

HÜSEYİN ŞEN (BŞK)

OYTUNLAR ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

AHMET OYTUN (BŞK YRD)

DE-RE ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYA, İNŞAAT, NAKLİYE, GIDA, TEKSTİL, MEDİKAL, TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)

TAMER SELÇUK SEMİZOĞLU

YAŞAR MURAT AYDOĞDU-YAŞAR MOBİLYA (MECLİS ÜYESİ)

YAŞAR MURAT AYDOĞDU

ERCEM MOBİLYA DEKAROSYON ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

CANER DURGUN