İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

İGEME İHRACAT GÜNLÜĞÜ (BLOG)

  • 05.04.2010

 İhracatçı firmalarımız ile karşılıklı etkileşimi güçlendirmeyi amaçlayan "İGEME İhracat Günlüğü", http://blog.igeme.gov.tr/ adresi üzerinden yayına başlamıştır.

 
İGEME, iş dünyasına sunmuş olduğu hizmetlerin etkinliğini artırmak amacıyla kullanıcı dostu bir yaklaşımla web sitesini yenilemiş olup, bilişim teknolojisinin şekillendirdiği yeni internet araçları ile de hizmetlerini zenginleştirme çalışmalarına devam etmektedir.
 
Bu doğrultuda, ihracatçı firmalarımız ile karşılıklı etkileşimi güçlendirmeyi amaçlayan “İGEME İhracat Günlüğü”, http://blog.igeme.gov.tr/ adresi üzerinden yayına başlamıştır. Günlük üzerinde ihracatçı firmalarımızı ve yurtdışındaki işadamlarımızı bilgilendirmek amacıyla Ticaret Müşavirliklerimiz ve İGEME tarafından hazırlanan ihracatla ilgili güncel gelişmeler, güncel pazar bilgileri ve fırsatlar ile haberler başta olmak üzere, firmalarımızın ihtiyaçlarına hızlı ve etkin bir şekilde cevap verecek konular yer alacaktır. Günlük üzerindeki RSS sistemine abone olan firmalarımız, yeni giriş yapılan bilgileri anlık olarak takip edebileceklerdir.
 
İGEME İHRACAT GÜNLÜĞÜ (BLOG)

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi