İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

T.C. HALK BANKASI YETKİLİLERİNDEN ÇTSO'YA ZİYARET

  • 10.08.2022
  • canakkaletso
Türkiye Halk Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Erdoğan Başıhoş, Çanakkale Şube Müdürü Devrim Önder ve KOBİ Müdür Yardımcısı Yenal Tekin Nalcı, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.
“BANKALARIMIZ SADECE İYİ GÜN DOSTU OLMAYA DEVAM EDERLERSE YAKINDA KREDİ VERECEK TACİR VE TÜCCAR BULAMAYACAK”

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Bankacılık sektörü, ticaretin sağlıklı ve güvenli bir şekilde dönmesi için önemli bir destek unsuru. TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından yakın bir tarihte vurgulanan “Firmaların kredi taleplerinin karşılanmaması ve faizlerin yüksekliği” iş insanlarımızın ortak sorunu. Üretim, istihdam ve yatırım için bankalarımızı daha duyarlı ve yapıcı yaklaşmaya davet ediyorum. Bir ülkede vergi rekortmen sıralamasını bankalar oluşturuyorsa burada bir sorun var demektir. Bankalarımızdan vade, kredi limiti, teminat ve ödeme süreçlerinde ticari kredi yelpazelerini genişletmesini bekliyoruz. Her gün bankalarla ilgili üyelerimizden dönüşler alıyoruz. Oda olarak biz her alanda üyelerimizin bürokrasiden kaynaklı yaşadığı sıkıntıları gidermek için aracılık ediyor, üyelerimizin taleplerini her ortamda ilk ağızdan muhataplarına iletiyoruz. Bankalarımız sadece iyi gün dostu olmaya devam ederlerse yakında kredi verecek tacir ve tüccar bulamayacaklar. Çanakkale Halk Bankası ile bu anlamda sürekli diyalog halindeyiz. Balıkesir Bölge Müdürü Erdoğan Başıhoş ve Çanakkale Şube Müdürü Devrim Önder ve ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” dedi.
T.C. HALK BANKASI YETKİLİLERİNDEN ÇTSO'YA ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi