İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇTSO 15 NO’LU MESLEK KOMİTESİ SAHİL GÜVENLİK GRUP KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ

  • 01.09.2022
  • canakkaletso
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası 15 No’lu Meslek Komitesi temsilcileri Çanakkale Sahil Güvenlik Grup Komutanı SG.Kd.Bn. Ercan Oran’ı ziyaret ederek turizm sektörüyle ilgili görüş alışverişi yaptı.
 
Ziyarette, 15 No’lu Komite Başkanı İlhami Gezici, Komite Başkan Yardımcısı Hakan Doğan Kayalı ile Meclis Başkan Vekili ve Komite üyesi Turgay Kılıç hazır bulundu.
 
Ziyaretle ilgili bilgi veren Komite Başkanı İlhami Gezici; “Odamızın turizm seyahat acentelerini temsil eden Komite üyeleri olarak Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanı SG. Kd. Bn. Sayın Ercan Oran’ı makamında ziyaret ettik. 671 km. kıyı ve sahil şeridine sahip İlimizde, üyelerimiz tarafından Komitemize iletilen ve özellikle deniz üzerinde gerçekleşen kontrollerde yaşanan sorunları ve çözüm önerilerimizi kendilerine ilettik. Kendilerine gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyorum.” dedi.
ÇTSO 15 NO’LU MESLEK KOMİTESİ SAHİL GÜVENLİK GRUP KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi