İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

HALK BANKASI ÇANAKKALE ŞUBE MÜDÜRÜ ÇTSO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

  • 16.09.2022
  • canakkaletso
Halk Bankası Çanakkale Şube Müdürü Ali Devrim Önder ve KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi Mustafa Onur Şen, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyarette ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Ekşi ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Bankacılık sektörü ekonominin sağlam ve güvenilir bir zeminde işlemesi için en önemli bir paydaşlarımız arasında. İş insanları olarak bankalardan beklentimiz, ticari kredilerin düşük faizli ve uzun vadeli olarak adil bir şekilde dağıtılmasıdır. Bu beklentimizi Halk Bankası Çanakkale Şube Müdürü Sayın Ali Devrim Önder’e de ilettik. Üyelerimizin yaşadığı sorunları kendilerine aktardık ve çözüm üretilmesini rica ettik. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.”
HALK BANKASI ÇANAKKALE ŞUBE MÜDÜRÜ ÇTSO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi