İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

KOLİN HOTEL YENİ GENEL MÜDÜRÜ ÇTSO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

  • 16.09.2022
  • canakkaletso
Kolin Hotel Genel Müdürlüğü görevine yeni atanan Halil Ertan ve Kolin Otel Çanakkale temsilcisi Tuna Çevik, ÇTSO Yönetim kurulunu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen görüşmede ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Ekşi ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Turizm sektörü ilimizin lokomotif sektörleri arasında yer alıyor. Oda olarak İlimizin tanıtımına katkı sağlamak üzere yurt dışında lobicilik ve tanıtım faaliyetleri yürütüyoruz. İlk hedefimiz olan Balkan pazarına Sofya’dan başladık. Sofya’da yaptığımız “Info Çanakkale” tanıtım etkinliğinin meyvelerini şehrimizde görmek bizleri son derece memnun ediyor. Turizm sektöründeki tüm paydaşlarımızla İlimizin tanıtımı için çalışmaya devam edeceğiz. Kolin Hotel Genel Müdürlüğüne yeni atanan Halil Ertan’a yeni görevinde başarılar diliyor, nazik ziyaretleri için Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum.”
KOLİN HOTEL YENİ GENEL MÜDÜRÜ ÇTSO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi