İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Başkan'ın Özgeçmişi
   

 
  T.SELÇUK SEMİZOĞLU ÖZGEÇMİŞ

15 Mart 1973 tarihinde Rize’de doğdu. İlkokulu Çanakkale Cumhuriyet İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini İstanbul Özel Yıldız Lisesinde tamamladı. Bilkent Üniversitesi Turizm Bölümünden mezun oldu.

Sanayici bir ailenin oğlu olan T.Selçuk Semizoğlu öğrenim yılları ile birlikte iş yaşamında yer aldı. Un ve yem üretimi, orman ürünleri ile iştigal eden aile şirketlerindeki görevlerinin yanı sıra 1993 yılında kurduğu kendi işletmesi ile de turizm sektöründe bulundu.

Halen, orman ürünleri ticareti, nakliye ile iştigal etmekte olan şirketleri bulunmaktadır. Firması orman atıklarını değerlendirme yönünden Türkiye’nin en büyük kapasitesine sahiptir.Bu atıkların enerjiye dönüştürülmesini hedefleyen yeni bir tesisleri de Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

2009 yılından itibaren Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi olan T.Selçuk Semizoğlu , 2013 yılında yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. 13 Temmuz 2016 tarihinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına seçilmiştir.

04 Ekim 2017 tarihinden itibaren Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta olan T. Selçuk SEMİZOĞLU, Odamızın proje sahibi olduğu Ezine Gıda İhtisas OSB'de, GESTAŞ A.Ş.'de de Yönetim Kurulu Üyesidir.
Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi