İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

DEPREMZEDELER İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI

  • 19.03.2010

 08 Mart 2010 tarihinde Elazığ Karakoçan merkezli 6.0 şiddetinde meydana gelen depremde 51 vatandaşımız yaşamını yitirmiş çok sayıda vatandaşımız da yaralanmıştır. Deprem sonrası Karakoçan, Kovancılar ve Palu ilçelerine bağlı çok sayıda köy ve mezrada yaşayan vatandaşlarımız aynı zamanda büyük ekonomik kayba da uğramışlardır. Bu vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu evlerini ve yaşamlarını idame ettirecekleri tüm eşyalarını hatta geçimlerini sağladıkları hayvanlarını dahi yitirmişlerdir.

 
Vatandaşlarımızın yaşamış olduğu bu büyük acı sonrası, hayatlarını bir kat daha zorlaştıracak olan barınma ve geçim sorunlarına çözüm üretmek ve yardımcı olmak bugün insani ve vicdani bir sorumluluktur.
 
Yüce Türk Milleti tarihin her döneminde sosyal sorumluluk ve dayanışmaya örnek teşkil edecek büyük fedakârlıklar göstermiştir.
 
Elazığ Valiliği koordinasyonunda, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası öncülüğünde bir Yardım Kampanyası başlatılmıştır. Bu kampanyanın kısa sürede amacına ulaşması ve yaraların sarılmasına katkı sağlaması en büyük dileğimizdir.
 
DEPREM YARDIM HESABI:
 
Halk Bankası Elazığ Merkez Şube:
 
TR 86 0001 2009 3310 0016 0001 58
DEPREMZEDELER İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi