İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇTSO’NUN GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ’NE KATILACAKLAR KURAYLA BELİRLENDİ

  • 06.05.2015

 

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale İŞKUR ve KOSGEB Çanakkale Müdürlüğü’nün işbirliği ile 4-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin onbeşinci dönemine katılacaklar Çanakkale 2. Noteri tarafından çekilen kurayla belirlendi.

 

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi İçdaş Konferans Salonu’ndaki çekilişe, ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ve Girişimcilik Eğitimi Koordinatörü Engin Erdoğan, KOSGEB Çanakkale Müdürü Erdoğan Yüksel ile Çanakkale 2. Noter Başkatibi Nagehan Elibol katıldılar. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin onbeşinci dönemine katılmak üzere 88 kişi başvurdu. Çanakkale 2. Noter Başkatibi Nagehan Elibol tarafından çekilen kura ile eğitim programına katılacak 25 asil ve 10 yedek katılımcı belirlendi. Kursiyerlerin belirlendiği çekilişi Çanakkaleli girişimci adayları da izledi. Çekilişten önce bir konuşma yapan ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, 4 Mayıs’ta saat 10.00’da başlayacak ve toplam 70 saat sürecek eğitimi Barış Göker’in vereceğini ifade etti. Sema Sandal, Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren oda olan ÇTSO’nun eğitime katılacakları kura ile belirleyen tek oda olduğunu da belirterek Ticaret ve Sanayi Odası’nın şeffaflığına dikkat çekti. Konuşmaların ardından Çanakkale 2. Noter Başkatibi Nagehan Elibol’un başvuru yapan 88 kişinin tek tek ismini okudu ve kuraya geçildi. Nagehan Elibol’un çektiği kura sonucunda 25 asil ve 10 yedek katılımcı belirlendi. Çekilen kura sonucunda Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin onbeşinci dönemine katılacak 25 asil ve 10 yedek kişi şöyle: ASİL TALİHLİLER: Adnan Göyce, Aysun Ünver, Barış Alaş, Filiz Şengül, Gizem Çakmak, Gül Nihal Bayrak, Gülay Yaman, Gülşah Bal, Havva Çokay, İpek Durmaz, Mehmet Çetin, Nermin Bulut, Nihal Güner, Olcay Uzun, Onur Atak, Rıfat Tolga Kıran, Saim Arda, Saliha Güner, Sema Çoban, Sevde Akgün, Şükrü Baydan, Tansu Yıldız, Volkan Öksüz, Yıldız Tezcan, Zeynep Amuca. YEDEK: Aslıhan Pehlivan, Bircan Turan, Cansu Buldu, Fevzi Göz, Necati Akgün, Recep Ayberk Gücin, Samet Kanayıran, Şuayıp Yılmazzobu, Yunus Emre Gönüllü, Yusuf Sarısakal.

ÇTSO’NUN GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ’NE KATILACAKLAR KURAYLA BELİRLENDİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi