İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

GAMES OF TROY YARIŞ PARKURUNDA DÜNYA GENÇLERİ YARIŞTI..

  • 19.05.2015

 Odamızın tarafından 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Uluslararası Games of Troy” yarışması bu sene 16 Mayıs Cumartesi günü ÇOMÜ Erasmus misafir öğrencileri ve ÇOMÜ öğrencilerinin katıldığı bir yarışma ile gerçekleştirildi.

 

ÇOMÜ Sarıcaeli yerleşkesi Teknopark sahasında yer alan “Games of Troy” yarış parkurunda 10 farklı ülkeden 40 yarışmacı, son derece çekişmeli geçen yarışmanın öncesinde ve sonrasında heyecan ve eğlenceyi aynı anda yaşama fırsatı bulduklarını ifade ettiler. ÇOMÜ Erasmus misafir öğrencileri, bu tip yarış parkurlarının sayısının yurt dışında bile çok az olduğunu Çanakkale’de böyle güzel bir alanda doğayla iç içe yarışma imkanı bulmalarının kendilerini hem şaşırttığını hem de son derece mutlu ettiğini belirttiler. Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Nuammer USLU, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Dr. Firuz ERDİL ve Çanakkale Gençlik ve Spor İl Şube Müdürü Sedat BEKTAŞ ’ın da katıldığı yarışma öğrenci ve vatandaşlar tarafından ilgi ile izlendi. Yarışmamızın en güzel sürprizi ise İÇDAŞ Kulübü Sporcularının yarış parkuruna gelerek hem yarışmayı izlemeleri hem de yarışmaya katılımları oldu. Yarışma sonunda bütün katılımcılar ve seyircilerle birlikte yapılan piknikten sonra “Uluslararası Games of Troy “yarışmasına katılan ÇOMÜ Erasmus öğrencileri ve ÇOMÜ öğrencileri en kısa sürede yeniden birlikte yarışmak istediklerini belirterek yarış parkurundan ayrıldılar.

GAMES OF TROY YARIŞ PARKURUNDA DÜNYA GENÇLERİ YARIŞTI..

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi