İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇTSO ’NUN 17. DÖNEM KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ’NE KATILACAKLAR NOTER HUZURUNDA ÇEKİLEN KURAYLA BELİRLENDİ

  • 17.01.2016

 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale İŞKUR ve KOSGEB Çanakkale Müdürlüğü’nün işbirliği ile 18-28 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ’nin onyedinci dönemine katılacaklar Çanakkale 2. Noteri tarafından çekilen kurayla belirlendi.

 

15 Ocak Cuma günü ÇTSO Kongre Fuar Merkezi İÇDAŞ Salonu’nda saat 11:00’de gerçekleştirilen çekilişe, ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ve ÇTSO Girişimcilik Eğitimi Koordinatörü Engin Erdoğan ile Çanakkale 2. Noter Başkatibi Nagehan Elibol katıldılar. KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin onyedinci dönemine katılmak üzere toplam 141 kişi başvurdu. Çanakkale 2. Noter Başkatibi Nagehan Elibol tarafından çekilen kura ile eğitim programına katılacak 25 asil ve 10 yedek katılımcı belirlendi. Kursiyerlerin belirlendiği çekilişi Çanakkaleli girişimci adayları da izledi. Çekilişten önce bir konuşma yapan Genel Sekreter Sema Sandal, 18 Ocak Pazartesi günü saat 10.00’da ÇTSO Kongre Fuar Merkezi Eğitim Salonlarında başlayacak ve toplam 70 saat sürecek eğitimi Barış Göker’in vereceğini ifade etti. Sema Sandal, ÇTSO ’nun eğitime katılacakları kura ile belirleyen tek oda olduğunu da belirterek Ticaret ve Sanayi Odası’nın şeffaflığına dikkat çekti. Konuşmaların ardından Çanakkale 2. Noter Başkatibi Nagehan Elibol başvuru yapan kişilerin tek tek ismini okudu ve kuraya geçildi. Nagehan Elibol, Sema Sandal, Engin Erdoğan ve katılım sağlayan girişimcilerin çektiği kura sonucunda 25 asil ve 10 yedek katılımcı belirlendi. Çekilen kura sonucunda KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin onyedinci dönemine katılacak 25 asil kişi şöyle: ASİL TALİHLİLER: Ayşegül Güven, Mine İnce, Samet Öztürk, Ayhan Kinet, İsmail Yılmaz, Gül Öneykan, Nevin Sayın, Gülşah Çelik, Mehmet Oğuz Demirtaş, İsmail Özdemir, İlkay Şam, Tülin Serden, Ebru Meral, İzzet Pümar, Natalia Güven, Asım Sarıkaya, Rahmi Can Tezcan, Batuhan Öter, Özlem Deniz, Hazal Göker, Cihan Mutlu, Serkan Ökan, Ayfer Çelik, Murat İnce, Arzu Kılınç

ÇTSO ’NUN 17. DÖNEM KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ’NE KATILACAKLAR NOTER HUZURUNDA ÇEKİLEN KURAYLA BELİRLENDİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi