İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇTSO UR-GE PROJE EKİBİ UR-GE 4. KÜMELENME KONFERANSINA KATILDI

  • 22.11.2017

 Ekonomi Bakanlığı tarafından şirketlerin uluslararası rekabet güçlerinin geliştirilmesine yönelik olarak 2010 yılından bu yana yürütülen Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilesi (UR-GE) projeleriyle ilgili 4. Kümelenme Konferansı 17 Kasım 2017 Cuma günü Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Dış Ticaret Kompleksinde, Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Tarık Sönmez ve TİM Başkan Vekili Mustafa Çıkrıkçıoğlu ile proje yürüten İşbirliği Kuruluşlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri H. Sema Sandal, Güney Marmara Gıda Kümesi Derneği Başkan Yardımcısı Bahar Yurt, ÇTSO Proje Uzmanı Gökhan Doğru’nun katıldığı toplantıda, proje mantığının kümelenme yaklaşımıyla beraber yürütülmekte olduğu UR-GE projeleriyle ilgili proje sahibi kuruluşlar tarafından “UR-GE Projeleri İyi Uygulama Örnekleri” sunumları yapıldı. Konuyla ilgili bilgi veren Genel Sekreter Sandal, ÇTSO tarafından Güney Marmara Bölgesinde ilk UR-GE projesinin hayata geçirildiğini, yakın bir dönemde Ekonomi Bakanlığına 2. UR-GE projesi için başvuru yapacaklarını söyleyerek, önümüzdeki dönemlerde gerçekleştirilecek faaliyetlerle beraber UR-GE Projeleri İyi Uygulama Örnekleri arasında yer alması için çalıştıklarını belirtti.

ÇTSO UR-GE PROJE EKİBİ UR-GE 4. KÜMELENME KONFERANSINA KATILDI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi