İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

TROYA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ İLİMİZE ÇOK ŞEY KATTI

  • 26.09.2022
  • canakkaletso

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığımızca 16-25 Eylül 2022 tarihlerinde İlimizde düzenlenen “Troya Kültür Yolu Festivali” her yaş ve kesime hitap eden etkinliklerle dolu dolu geçti ve yoğun ilgi gördü.

Festivalle ilgili açıklama yapan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “İlimiz 16-25 Eylül 2022 tarihleri arasında çok kapsamlı bir programa ev sahipliği yaptı. Festivalin bu kadar büyük ve etkili olacağını doğrusu düşünememiştik. İlimizin ekonomisine, üyelerimize, esnafımıza, turizme ve tanıtımımıza büyük katkı sağladı. 10 gün boyunca kültür, sanat, müzik, spor, çocuk etkinlikleri ile Çanakkale’de ciddi hareketlilik yaşandı. Üyelerimizden Festivalin kalıcı olması ve düzenli şekilde yapılması konusunda çok güzel geri dönüşler aldık. Biz de bu konuda üzerimize düşeni yapmaya hazırız.

Festivalin İlimizde yapılmasını sağlayan T.C. Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’a aylardır etkinliklerin kusursuz olması için İlimizde saha çalışmaları yapan ve Festival boyunca burada bulunan, Odamızı da ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız Sayın Özgül Özkan Yavuz’a ve ekibine, mükemmel ev sahipliği için Gelibolu Tarihi alan Başkanımız Sayın İsmail Kaşdemir ve ekibine, Turizm İl Müdürümüz Sayın Murat Yılmaz ve Ekibine, Festivale yoğun ilgi gösteren Çanakkale halkına ve emeği geçenlere teşekkür ederim.”

TROYA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ İLİMİZE ÇOK ŞEY KATTI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi