İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANTISI ÇTSO’DA YAPILDI

  • 31.10.2022
  • canakkaletso
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş Başkanlığında ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapıldı.

Toplantıda; Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Celil Sezgin, Çanakkale 18 Mart Üniversitesini temsilen Prof Dr. Bünyamin Bacak ve Prof.Dr. Deniz Yenğin, İŞKUR İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Büyük, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ferhat Güvel, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Çanakkale İl Koordinatörü Recai Başaran, Ticaret İl Müdürü Hakan Tuncerli, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan,Türk İş Sendikası temsilcisi Osman Akkurt, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Özge Aretlik ve ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu.

İl İstihdam Toplantısı hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak İlimizde nitelikli istihdamın desteklenmesi amacıyla Mesleki Yeterlilik sınavları düzenliyor, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi işbirliğinde seminer ve bilgilendirme çalışmaları yürütüyoruz. İstihdam ve girişimciliğe yönelik çalışmalarımız artarak devam edecek.”

Toplantıda, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurumları Çalışma Usul ve Esasları, Çanakkale Lise son sınıf öğrencileri için düzenlenmeye başlayan “İŞKUR Faaliyetleri ve Staj Portalı Tanıtım Programı”,  ÇOMÜ İletişim Fakültesi ve İŞKUR ortaklığında düzenlenmesi planlanan “2. Çanakkale Troya Kısa Film Festivali” düzenlenmesi, Troya Forum ve  Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları etkinlikleri görüşüldü.

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı, açılan kurslar ile ile 2022 Temmuz-Ağustos-Eylül dönemlerine ait denetim raporlarının Kurul’a sunulmasının ardından, kurum kuruluş temsilcilerinin görüş ve önerileri ile son buldu.
İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANTISI ÇTSO’DA YAPILDI
İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANTISI ÇTSO’DA YAPILDI
İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANTISI ÇTSO’DA YAPILDI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi