İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU CUMHURİYET BAŞSAVCISI ALTUĞ KÜRŞAT ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

  • 04.11.2022
  • canakkaletso
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yeni Yönetim Kurulu üyeleri, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Altuğ Küşat Şahin’i ziyaret etti.

Çanakkale Adliyesinde gerçekleşen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çelik, Ayşe Önen Özoğuz, Şakir Kutluay ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Yönetim Kurulu olarak, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduk. Çanakkale’miz hem yaşanabilirlik hem de güven endeksi açısından Türkiye ortalamasının üzerinde yer alıyor. Bu ortamın oluşması ve sürdürülebilir olmasında güvenlik güçlerimizin payı çok büyük. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu çıtayı daha da yukarılara taşımak için çalışıyoruz. Çanakkale Cumhuriyet Başsavcımız Altuğ Kürşat Şahin’e işbirliği ve destekleri için teşekkür ediyorum.”  dedi.
 
Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yeni Yönetim Kurulunun nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, kendilerine yeni çalışma dönemlerinde başarılar diliyorum.” dedi.
ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU CUMHURİYET BAŞSAVCISI ALTUĞ KÜRŞAT ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi