İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇANAKKALE KOSGEB İL MÜDÜRÜ ÇTSO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

  • 09.11.2022
  • canakkaletso
Çanakkale KOSGEB İl Müdürü Barış Alural, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale KOSGEB İl Müdürlüğü, İlimizde faaliyet gösteren en önemli paydaş kurumlarımız arasında yer alıyor. KOSGEB Müdürlüğümüz ’ün de partner olarak yer aldığı Avrupa İşletmeler Ağı projesinde ortak çalışmalar yürütüyoruz. Odamız bünyesinde yer alan KOSGEB temsilciliği ile üyelerimize destek oluyor ve gerçekleşen değişiklikler hakkında eş zamanlı bilgilendirmeler yapıyoruz. Çanakkale KOSGEB Müdürü Barış Alural’a işbirlikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum. Ortak çalışmalarımız bugünde kadar olduğu gibi yeni dönem de de devam edecek. Çanakkale KOSGEB Müdürü Barış Alural’a nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
ÇANAKKALE KOSGEB İL MÜDÜRÜ ÇTSO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi