İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

MY PROJECT VE PROJECT 34 FİRMA YETKİLİLERİNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 14.11.2022
  • canakkaletso
My Project İnşaat Gayrimenkul Limited Şirketi temsilcileri Mustafa Yılmaz, Fulya Uzer, Mert Yalamanoğlu ile Project 34 firma temsilcileri Bengü Torun, Emre Torun, Müzeyyen Topaloğlu ve Kılıç Aslan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Akın Yalman ile Dere Orman Ürünleri Tic.Ltd.Şti. firma yetkilisi Şakir Semizoğlu hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale’miz yaşanabilirlik endeksinde üst sıralarda yer alması, kirlenmemiş doğası, geçmişten günümüze tarihi ve kültürüyle yerli ve yabancı tüm kesimlerin dikkatini çekmektedir. İlimiz inşaat, mimar ve mühendislik sektöründe faaliyet gösteren şahıs ve firmalar için önemli fırsatlar sunmaktadır. Oda olarak bizler de İlimizin mevcut yapısının bozulmadan büyümesi için çalışmalar yapıyor ve yatırımcılarımızı bu şekilde yönlendiriyoruz. My Project İnşaat Gayrimenkul Limited Şirketi temsilcileri Mustafa Yılmaz, Fulya Uzer, Mert Yalamanoğlu ile Project 34 firma temsilcileri Bengü Torun, Emre Torun, Müzeyyen Topaloğlu ve Kılıç Aslan’a nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için teşekkür ediyorum.” dedi. 
MY PROJECT VE PROJECT 34 FİRMA YETKİLİLERİNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MY PROJECT VE PROJECT 34 FİRMA YETKİLİLERİNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi