İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ TROYA CADDESİ ÇANAKKALE ŞUBESİNDEN YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 17.11.2022
  • canakkaletso
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Anonim Şirketi Troya Caddesi Çanakkale Şubesi Müdürü Ali Baz, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görüş alışverişi yaptı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çelik, Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Bankalarımızla ilgili görüşümü her platformda dile getiriyorum. Bankalarımız, tüketici kredisine değil üretici kredilerine ağırlık vermelidir. Üyelerimizin bankalarla yaşadıkları sorunlara mevzuat dâhilinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ticari kredi yelpazesinin çeşitlenmesi, vade sürelerinin uzaması ve faiz oranlarının düşmesi iş insanlarımızın ticaretinin devamlılığı için olmazsa olmazlarımız arasında. Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Anonim Şirketi Troya Caddesi Çanakkale Şubesi Müdürü Ali Baz’a nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ TROYA CADDESİ ÇANAKKALE ŞUBESİNDEN YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi