İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI TÜRK ANONİM ORTAKLIĞI ÇANAKKALE ŞUBESİ MÜDÜRÜNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA ZİYARET

  • 01.12.2022
  • canakkaletso
Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı Çanakkale Şubesi Müdürü Emine İnan ve Şube Personeli Cemile Aykut, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek görüş alışverişi yaptı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Sayman üye Turgay Kılıç,  Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Çelik, Akın Yalman ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Üyelerimiz banka kredilerine ulaşmakta zorluk çekiyor. Üreten ve istihdam sağlayan iş insanlarının Ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamaları için bankalarımızın daha fazla destek vermelerini istiyoruz. Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı Çanakkale Şubesi Müdürü Emine İnan’a nazik ziyareti ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür ediyorum.”  
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI TÜRK ANONİM ORTAKLIĞI ÇANAKKALE ŞUBESİ MÜDÜRÜNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi