İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇANAKKALE İL JANDARMA KOMUTANINDAN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 08.12.2022
  • canakkaletso
Çanakkale İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Sadi Akman, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “İlimiz hem manevi hem de jeopolitik konumu itibariyle çok önemli bir konumda yer almaktadır. Vatanımızın her karış toprağının bizler için ayrı bir anlamı ve hikayesi var. Ancak Çanakkale’nin yeri hepimiz için ayrı. Burada askerlik görevini yapan evlatlarımızın da farklı duygular yaşadıklarına eminim. Jandarmamız hem Ülke hem de İlimizin güvenliği için büyük önem arz ediyor. Gece yastığa başımızı rahat koyabiliyorsak bunu sınırlarımız başta olmak üzere Ülkemizin dört bir yanında gece gündüz demeden nöbet tutan Mehmetçiklerimize borçluyuz. Terhis dönemlerinde İlimiz de yarı bir heyecan ve coşku yaşanıyor. Bu durumun çarşı esnafımızda da olumlu yansımalarını görüyoruz. Çanakkale İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Sadi Akman’a nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür ediyorum.”
ÇANAKKALE İL JANDARMA KOMUTANINDAN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi