İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ZİRAAT BANKASI’NDAN ÇANAKKALE TSO’YA ZİYARET

  • 21.02.2023
  • canakkaletso
Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Canay Demirbel ve Bölge yetkilisi Osman Murat Gürbüz, Çanakkale Şube Müdürü Mehmet Çimen, Troya Şube Müdürü Ali Baz, Kordon Şube Müdürü Tahir Ceylan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu makamında ziyaret etti. Görüşmede; 10 ilde etkili olan deprem felaketi sonrasında yapılan çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Semizoğlu, ziyaretle ilgili; “Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Sayın Canay Demirbel’e ve şube müdürlerimize  çok teşekkür ederim ziyaretleri için. Yaşanan büyük felaket her birimizi derinden üzdü. Depremin yaralarını sarmak için bankaları da ilgilendiren yeni mevzuatları ve bu doğrultuda el ele vererek neler yapabileceğimizi görüştük. Kendileriyle her zaman iyi ilişkiler içerisindeyiz ve sık sık bir araya geliyoruz. . Üyelerimize sağladıkları kolaylıklar ve verdikleri destekler bizler için çok kıymetliydi. Şimdi de milletimiz için yapacaklarımız konusunda birbirimize nasıl destek olabiliriz onu istişare ettik” dedi.
ZİRAAT BANKASI’NDAN ÇANAKKALE TSO’YA ZİYARET
ZİRAAT BANKASI’NDAN ÇANAKKALE TSO’YA ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi