İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

HALKBANK ÇANAKKALE ŞUBE MÜDÜRÜ’NDEN ÇTSO YÖNETİM KURULU’NA TANIŞMA ZİYARETİ

  • 06.03.2023
  • canakkaletso
Halkbank Çanakkale Şubesi’nin yeni Müdürü Kerem Ünlü ve KOBİ Müşteri İlişkileri Yetkilisi Mustafa Onur Şen, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti. ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette; Çanakkale TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman ve Genel Sekreter Sema Sandal da hazır bulundu.

Halkbank Çanakkale Şube Müdürlüğü görevine yeni başlayan Kerem Ünlü, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile tanışmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Semizoğlu ziyaretle ilgili: “Kerem Bey ile tanışmaktan mutluluk duyduk. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Kendisiyle, Halkbank ve Odamız arasında bugüne kadar gerçekleşen ve bundan sonraki süreçte gerçekleştireceğimiz işbirlikleri ile ilgili istişarelerde bulunduk.

Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde Halkbank’ın destekleri  ve elini taşın altına koyan bir kurum olması sebebiyle ayrıca teşekkürlerimizi  ilettik. Banka yetkilileri ile her görüşmemizde ilk gündemimiz her zaman üyelerimizin finansmana erişiminde kolaylık sağlamaları, bardağın dolu tarafını görmeleri gerektiği olmuştur. Bu bakış açısıyla üyelerimize yaklaşan tüm banka yetkililerine teşekkür ediyorum ” dedi.
HALKBANK ÇANAKKALE ŞUBE MÜDÜRÜ’NDEN ÇTSO YÖNETİM KURULU’NA TANIŞMA ZİYARETİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi