İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇTSO, RTÜK ÜST KURUL ÜYESİ MEHMET DANİŞ’İ ZİYARET ETTİ

  • 13.07.2023
  • canakkaletso
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde Çanakkale Milletvekillerine gerçekleştirdiği ziyaretin akabinde, Çanakkale Eski Dönem Milletvekillerimizden RTÜK Üst Kurul Üyesi Mehmet Daniş’e ziyarette bulundu.
 
Mehmet Daniş’in RTÜK’teki makamında gerçekleşen görüşmede; ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ahmet Çelik, Akın Yalman, Berkin Karaca, Volkan Temiz ve Şakir Kutluay, Meclis Başkan Yardımcısı Armağan Aydeğer, Meclis Katip Üye Saniye Öfekler Elmas, Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu görüşmede, ÇTSO’nun Çanakkale için gerçekleştirdiği faaliyetleri aktardı. Semizoğlu, RTÜK Üst Kurul Üyesi Mehmet Daniş’e bugüne kadar Çanakkale için gerçekleştirdiği başarılı girişimler ve çalışmaları için teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.
 
 
ÇTSO, RTÜK ÜST KURUL ÜYESİ MEHMET DANİŞ’İ ZİYARET ETTİ
ÇTSO, RTÜK ÜST KURUL ÜYESİ MEHMET DANİŞ’İ ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi