İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇANAKKALE, TRAVEL TURKEY İZMİR 17. ULUSLARARASI TURİZM TİCARET FUARI VE KONGRESİNDE TANITILDI

  • 08.12.2023
  • canakkaletso
TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri ve İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde organize edilen TT İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi, Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar kompleksi Fuarizmir’de kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Travel Turkey İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi‘ne  Odamızı temsilen Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik katıldı.

Travel Turkey İzmir 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi hakkında bilgi veren Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik; “Çanakkale bu yıl 17.’si gerçekleştirilen, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren Travel Turkey İzmir ‘Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi’nde yerini aldı. 7-9 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı ve Kongresi’nde Çanakkalemizin tarihi, turistik, kültürel ve gastronomi değerleri tanıtılıyor. Çanakkale'nin tarihi ve turistik potansiyeli büyük bir değere sahiptir. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu potansiyeli bir kazanca çevirmek için yurtiçinde ve yurtdışında çalışmalar yürütüyoruz. Hedefimiz Çanakkale’nin gerçek anlamda bir turizm şehri olması, konaklama sürelerinin artması ve turizmden aldığı payın yükselmesidir.” dedi.
ÇANAKKALE, TRAVEL TURKEY İZMİR 17. ULUSLARARASI TURİZM TİCARET FUARI VE KONGRESİNDE TANITILDI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi