İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI HESAP İNCELEME KOMİSYONU YILIN SON TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

  • 12.12.2023
  • canakkaletso
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Hesapları İnceleme Komisyonu Aralık ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Gerçekleşen toplantıda Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç, Hesap İnceleme Komisyon Başkanı Ali Karaman, Hesap İnceleme Komisyon Üyeleri; Ersin Vural, Yasin Başaran, Bülent Şancı, Hakan Kayalı ve Genel Sekreter Sema Sandal ile Odamız Muhasebe Memuru Kemal Yücel hazır bulundu.

Toplantı hakkında bilgi veren ÇTSO Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç; “Kasım ayı mizanımızı ve Yönetim Kurulumuz tarafından hazırlanıp Meclis Başkanlığımız tarafından Komisyonumuza havale edilen 2024 yılı Tarifemizi, 2024 Bütçemizi ve bütçe talimatlarını değerlendirdik. Komisyonumuz raporunu hazırladı ve bu ay Meclisimize sunacak. Her ay düzenli toplanan ve titizlikle raporlarını hazırlayan Hesap İnceleme Komisyonuna bu vesile ile Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ederim.” dedi.
ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI HESAP İNCELEME KOMİSYONU YILIN SON TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi