İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÜYEMİZ NOVİMO TEKNOLOJİ’DEN ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

  • 15.12.2023
  • canakkaletso
Novimo Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti’nin Sahibi Çağıl Aytekin ile Firma Satış Direktörü Melih Topçakıl, Yönetim Kurulu Başkanımız Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.
 
ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede; Firmanın Mali Müşaviri Olgun Oktay ve Genel Sekreter Sema Sandal’da bulundular.
 
Ziyaretle ilgili bilgi veren Semizoğlu; “Mühendislik, teknolojinin ve inovasyonun öncüsüdür. Sektörümüzdeki yenilikler ve gelişmeler, hem yerel ekonomimizi güçlendiriyor hem de küresel rekabet avantajı sağlıyor. Mühendislik, sadece teknik bilgi ve beceri değil, aynı zamanda iş dünyasında etkili bir iletişim ve stratejik düşünce gerektirir. Çanakkale; 1915 Köprümüz ile birlikte kabuğunu kırdı ve gelişiyor, büyüyor. Novimo Teknoloji üyelerimizin talebine göre her türlü makineyi üretebilecek teknolojik donanıma sahip. Yatırım için Çanakkale’yi seçmelerinden dolayı mutluluk duydum. Ziyaretleri ile de Odamızı üretimleri hakkında bilgilendirdiler. Hayırlı olmasını diliyor, kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.
ÜYEMİZ NOVİMO TEKNOLOJİ’DEN ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA  ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi