İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ŞEKERBANK YETKİLİLERİNDEN ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

  • 21.02.2024
  • canakkaletso
Şekerbank T.A.Ş. Kobi Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Üst, Şekerbank Çanakkale Şube Müdürü Doğan Bayraktar ve Kobi Portföy Yönetmeni Mustafa Dağhan Özdemir Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunu ziyaret etti.
 
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyeleri Volkan Temiz ve Berkin Karaca ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.
 
Gerçekleşen ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; Çanakkale'nin ekonomik dinamizmi ve potansiyeli bizim için çok değerli. Bu potansiyeli ekonomiye kazandırmak için üyelerimizin, girişimcilerin finansmana erişimlerini kolaylaştırmak gerekiyor. Bankalarımızın yetkilileri ile görüşürken ilk gündemimiz bu oluyor çünkü girişimcilik için, yatırım için en önemli ihtiyaçların başında geliyor. Finansmanın da öncelikle üretim için kullanılması ayrıca önem taşıyor. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.
ŞEKERBANK YETKİLİLERİNDEN ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi