İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ ADAYI İBRAHİM TAYFUN UĞUR ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

  • 27.03.2024
  • canakkaletso
Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale Merkez İlçe İl Genel Meclisi Adayı İbrahim Tayfun Uğur Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu'nu ziyaret etti.
 
ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın siyaset üstü bir Kamu Kurumu olduğunu her platformda tüm siyasi parti temsilcilerimize ifade ediyoruz. İş insanları temsilcileri olarak, İlimiz ekonomisinin gelişmesi ve üyelerimizin ticari faaliyetlerine artan bir ivme kazandırmak en temel vazifemiz. Bunun için ortak bir paydada buluşmak adına adımlar atan siyasi parti temsilcileri ile de görüşüyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Tayfun Bey, aynı zamanda Odamız üyesi. 31 Mart seçimlerindeki İl Genel Meclisi adaylığında kendisine başarılar diliyor ve hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL GENEL MECLİSİ ADAYI İBRAHİM TAYFUN UĞUR ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi