İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

YÜKSEKOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ÇTSO’YA ZİYARET

  • 29.03.2024
  • canakkaletso
Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özdemir, Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yıldırım, Yüksekova’da faaliyet gösteren iş insanları Naci Tuna ve Necip Baskın Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
 
ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.
 
Ziyaret hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu; “Çanakkalemiz tarihi zenginlikleri ve coğrafi konumuyla sadece Türkiye için değil, dünya için de önemli bir merkezdir. Tarım, turizm, balıkçılık ve gıda sanayii gibi sektörlerde önemli bir potansiyele sahiptir. Yüksekova ise, coğrafi konumu, tarım ve hayvancılık kapasitesi ile sınır ticareti alanında büyük bir öneme sahiptir. Çanakkale ve Yüksekova arasındaki ticari ve sanayi potansiyelinin farkındalığını artırarak bu potansiyeli harekete geçirmek üzere yapılabilecek işbirliklerini görüştük. Ayrıca 30 Mart’ta oynanacak olan Çanakkale ve Yüksekova kadın futbol takımlarının karşılaşmasında her iki takımada başarılar diledik. Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Salih Özdemir’e ve beraberindeki ekibine nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
YÜKSEKOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ÇTSO’YA ZİYARET
YÜKSEKOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ÇTSO’YA ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi