İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

TÜRKİYE HENTBOL DUAYENLERİ PLATFORMUNDAN ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

  • 26.06.2024
  • canakkaletso
Türkiye Hentbol Duayenleri Platform Başkanı Ayhan Pala, Başkan Yardımcısı Ayhan Bal, İBB Spor Akademisi Müdürü Osman Kalyoncu, Sakarya Adapazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Nurcan Tabakoğlu, ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Zeynel Dohman, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.
 
ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi veren Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Hentbol, ülkemizde spor kültürünün önemli bir parçası haline gelmiş, gençlerimize disiplini, takım ruhunu ve mücadele gücünü aşılayan bir branş olarak öne çıkmaktadır. Hentbolun gelişimine yönelik gerçekleştirdiğiniz projeler ve sağladığınız destek, spor camiamız için büyük bir değer taşımaktadır. Türkiye Hentbol Duayenleri Platformu olarak ortaya koyduğunuz vizyon ve bu vizyon ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalar için teşekkür ederim.” dedi.
TÜRKİYE HENTBOL DUAYENLERİ PLATFORMUNDAN ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi